Samochody Porsche nie są tworzone z myślą, aby podążać za kimś. Projektujemy bezkompromisowo, pisząc własną historię. Tak było i tym razem. Porsche Macan to 100-procentowy sportowiec łączący komfort SUV z praktycznością na co dzień.

Dynamiczna sylwetka zdradza sportowy gen drzemiący w nowym Porsche Macan. Zaprojektowany na nowo tył nadaje mu zadziorności. Podkreśla moc, która kryje się pod jego maską w podobny sposób, jak tylna linia świateł podkreśla logo Porsche. Szeroki rozstaw kół zawłaszcza drogę.

Wierzymy, że motoryzacja to coś więcej niż transport. Nie tworzymy naszych samochodów jedynie z myślą o pokonywaniu drogi z punktu A do punktu B. Chcemy sią nią cieszyć. Doświadczać jej. Dla nas motoryzacja to nadawanie życiu prędkości. Właśnie dlatego zawsze interesowały nas jak najwyższe osiągi… ale wysokie osiągi Porsche to przecież rzecz oczywista. Porsche Macan ma znaczenie więcej do zaoferowania. Aktywny napęd na wszystkie koła Porsche Traction Management (PTM) to również trakcja, bezpieczeństwo, doskonała sterowność i prowadzenie. Są one efektem doświadczenia zdobytego przez naszych inżynierów w niezliczonych wyścigach.

A co z komfortem? Oczywiście znajdziesz go w dużych ilościach. Opcjonalne zawieszenie pneumatyczne gwarantuje stałą wysokość jazdy - w każdym terenie. Porsche Active Suspension Management (PASM) dostosowuje siłę tłumienia w czasie rzeczywistym indywidualnie dla każdego koła. Dzięki temu każdy z pasażerów może cieszyć się pełnym komfortem i sportowym charakterem Porsche.

PORSCHE MACAN
Moc: 360 KM (265 kW) przy 6000 obr/min
Przyspieszenie 0-100 km/h: 5,0 s
Prędkość maksymalna: 256 km/h
Zużycie paliwa: 9,2
Emisja CO2 (g/km): 185

Doba: 999 zł
Tydzień 4 999 zł
Miesiąc 10 000 zł